Квітка пристрасті

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Екстравагантність – риса харизматичних і сильних жінок. Такі люблять виділитися не тільки на вечірці, але і в повсякденному житті. А допомагають їм помітні аксесуари. Є такі і в інтернет магазині OLIZ. Це дизайнерська колекція аксесуарів “Квітка пристрасті”.

Колекція “Квітка пристрасті”: яскравість, енергія, емоції

Всі аксесуари цієї серії виготовлені з шовку або тандему цього матеріалу з бавовною. Їх загальна особливість – надзвичайна яскравість. Примітно виглядають червоні птиці на жовтому тлі, зелене листя на рожевому, пурпурний декор на білому тлі. Візерунки представляють собою природні елементи. Наприклад, колібрі в сплетінні зелених гілок виглядає природно, але динамічність, пристрасть виробу додає білий фон. Трендові речі об’єднує ще й те, що носити їх дуже комфортно. Вони приємні і м’які.
Колекція складається з:

  • твіллі;
  • палантинів;
  • хусток.

Їх колористика різноманітна, від глибокого темного синього до білого кольору. Носити модні аксесуари можна:

  • навесні, як гімн ожилому світу рослин;
  • влітку, як оду райдужної радості;
  • восени як виклик смутку і сірому дощу.

У будь-який час року такі прикраси будуть виглядати шикарно, змусять обертатися перехожих і навіть викликати заздрість.

Для кого підійдуть

Модні натуральні аксесуари будуть до лиця енергійним і впевненим у собі жінкам. Чи знайдуть свою родзинку в серії блондинки і брюнетки, молоді дівчата і елегантні солідні дами. Жовтий твіллі, наприклад, гармонійно впишеться в джинсовий ансамбль, а білий палантин можна носити з нарядами в етно стилі. При цьому його можна днем ​​надягати як шийна прикраса, ввечері – на голову.
Всі складові трендової колекції можна замовляти і в якості подарунка, знаючи смаки обдаровуваних. Такі стильні презенти будуть доречні і на свята, і без приводу – в щедрому пориві пристрасті!