OLIZ є першим українським брендом, який поєднав народні традиції, декоративне мистецтво та моду на хустках й відновив виробництво хусток в Україні.
Засновано OLIZ було у 2017 році, у Києві, а сама ідея створення бренду, щоби відродити виробництво аксесуарів в Україні, виросла з колекції вінтажних українських хустин, що залишилась засновниці бренду, Христині Оліярник, у спадок від бабусі.
Бабуся присвятила своє життя праці на хустковій фабриці та колекціонуванню рідкісних старовинних хусток, збираючи їх по всій країні. Разом із колекцією, Христина успадкувала й велику любов до традиційної української хустки та народному декоративному мистецтву.
Ключовим хітом бренду, який робить вироби OLIZ упізнаваними, є флагманська колекція у стилі Петриківського розпису в актуальній кольоровій палітрі. Бренд обʼєднав навколо себе велику кількість музеїв, розробляючи колекції одягу та хусток із роботами українських митців різних епох та стилів, залучає до створення унікальних принтів та картин для хустин сучасних художників та знайомить весь світ із культурою України.
alt