Твілі

Показати спочатку:
рекомендації

Твілі (Twillie)- модний аксесуар, який можна побачити в образах всіх it-girls світу. Ця тонка смужка шовку якнайкраще прикрашає жіночу шию. Різноманітність малюнків і візерунків на ній вражає уяву. Як же до нас прийшов цей стильний аксесуар?

Своєю популярністю хустку твіллі зобов'язаний модному будинку Hermes, який почав використовувати його в своїх колекціях кілька десятиліть тому. Також на старих фото можна побачити, що він є невід'ємною частиною образу кінних наїзниць. Збираючись на кінну прогулянку, жінки одягалися в штани, світлі сорочки, високі чоботи і пов'язували на шию тонкий хустку . Втім, його можна використовувати і в іншій іпостасі.
  • Стрічка для волосся. Створює романтичний і легкий образ. Твіллі можна вплітати в хвіст або косу, а також пов'язувати на манер обідка.
  • Пояс або доповнення до нього. Як правило, твіллі, ціна яких залежить від матеріалу виготовлення і складності візерунка, можна пов'язати на петлі джинсів або штанів.
  • Браслет. Чи не найпопулярніший спосіб використовувати даний аксесуар. Зав'язуйте його як на зап'ясті, так і на передпліччі.
  • Для сумки. Просто пов'яжіть на ручки сумки або рюкзака аксесуар: за рахунок цього стильний і яскравий образ буде забезпечений!
Починайте вже зараз використовувати в своїх образах твіллі, купити який ви можете в інтернет-магазині OLIZ. Ми використовуємо справжній шовк і ручний художній розпис , а також пропонуємо виготовлення моделей на замовлення.У каталозі ви знайдете авторські аксесуари, в тому числі твіллі, шарфи , купити які ви можете за привабливою ціною.