Петриківський розпис

Фильтр

Коли хочеться відчувати всю силу краси, потрібно вибирати кращі і ексклюзивні прикраси: яскраві, якісні, феєричні. І допоможе зробити такий вибір в інтернет- магазині OLIZ дизайнерська колекція “Квіткова феєрія”. Її асортимент здивує усіма барвами веселки, допоможе перетворитися кожній жінці.

Колекція “Квіткова феєрія”: всі барви елегантності

Вироби в ній зроблені з шовку найвищої якості. Матеріал виглядає благородно завдяки чудовому декору. Квіткова облямівка по краях хусток надає виробам завершеності, а малюнок в центрі додає яскравості та оригінальності. Можна вибрати прикраси як в одній колірній гамі, наприклад, рожевої на білому тлі, а можна і з орнаментами різних відтінків. Є вироби, декоровані петриківським розписом з поєднанням блакитного, синього, чорного і рожевого кольорів.
Вся феєрична колекція представлена ​​хустками квадратної форми. Асортимент різноманітний, дозволяє жінкам різного віку і смакових переваг вибрати “родзинку” свого образу:

  • підкреслює колір очей ;
  • акцентують “плюси” фігури;
  • перетворює офісний наряд в вечірній.

Шикарні хустки дійсно перетворюють, наповнюючи яскравістю фарб і красою природного декору. Вони перетворюють своїх власниць в справжніх королев – величних, інтригуючих, загадкових.

Для кого призначена колекція

Багатий асортимент дизайнерської колекції хусток Квіткова феєрія дозволить представницям прекрасної статі будь-якого віку вибрати свій аксесуар і навіть не один. Головне – гармонійно підібрати тандем наряду і хустки. Наприклад, строгий діловий костюм зробить грамотним хустку “Лимонний сад” або “Оливковий”, а “Цвітіння сакури” може доповнити летить плаття.
Блондинки і шатенки з такими феєричними аксесуарами будуть виглядати стильно ранньою весною і дощовою восени, створюючи свято душі і власного стилю.