Кольорова абстракція

Фильтр

Жінки і квіти так схожі! Різноманітністю, індивідуальністю, шармом. Будь-яка жінка може підкреслити свої достоїнства за допомогою аксесуарів з квітковими мотивами різних відтінків. Легко це можна зробити в інтерне- магазині OLIZ з дизайнерською колекцією “Кольорова абстракція”.

Релакс з колекцією “Кольорова абстракція”

Це серія аксесуарів з шовку високої якості. Вони представлені:

  • твіллі;
  • шалями;
  • хустками.

Об’єднує їх манера декору. Вона квітково-абстрактна. Елементи малюнків представлені не тільки традиційними квітками з серединкою і пелюстками, а й креативними, з геометричними лініями, химерними фантазійними мазками. Але вони відмінно гармонують один з одним. Є вироби і з контрастним декором. Наприклад, помаранчевий з синім. Воістину сонячна абстракція!
Різного розміру пелюстки, круги, ромби на виробах створюють враження королівських забаганок. Сильним світу цього часто хочеться чогось незвичайного, як і жінкам!
Тому елементи кольорового декору в цій серії аксесуарів досить різноманітні. Всі вироби об’єднує те, що малюнок їх покриває повністю, а не тільки прикрашає краю.
Хустки і шалі можна носити навесні, декоруючи верхній одяг, влітку – поверх кофтинок і суконь або стильно зав’язуючи на голові. Та й в холодну пору така краса може зігріти райдужними мотивами.

Кому сподобається колекція

Вона безсумнівно приверне увагу тих дам, які люблять креатив і експерименти. Вироби сподобаються жінкам зі смаком, що цінують незвичайне у звичному, що обожнюють високу якість. Адже тільки такі речі дійсно можуть стати візитівками в образі, додати впевненості і виділити з натовпу.
Шовкові прикраси цієї серії можна замовити і в якості презенту. Дизайнерський подарунок в абстрактному виконанні можна піднести і без приводу – раптово, креативно!