Невагомість

Фильтр

У пору літнього сонця так хочеться оточити себе легкістю і нитками прозорою чистоти! Такі повітряні прикраси є в OLIZ – інтернет магазині оригінальних дизайнерських аксесуарів. Втіленням річного стилю є колекція “Невагомість”.

Колекція “Невагомість” – повітряні фантазії і легкість буття

Всі вироби виготовлені з шифону високої якості. Тонкий, повітряний, прозорий матеріал відрізняється легкістю і красою драпірування. При цьому шифон захистить від променів сонця ніжну шкіру представниць прекрасної половини людства. Невагома тканина, немов райдужна серпанок, створить ауру безтурботності і краси.
Кому-то підійде лавандова ніжність в гармонії з ніжністю молодого листя, що переходить в бірюзу, а жінкам осіннього типу з каштановим волоссям можна вибрати молочний аксесуар з жовто-блакитний колористикою. Для активного вечора в пору відпочинку підійде варіант в насиченою зеленій гамі з ніжно-бузковими і помаранчевими вкрапленнями.
Словом, безмежний політ жіночої фантазії і легкість виробів зможуть створити чудеса!

Для кого вона створена

Шалі, представлені в цій серії, призначаються для літнього ранку і вечора, теплою пори року. Але і дощовою восени, як доповнення до елегантного вечірнього плаття, аксесуар також буде до речі.
Легкість модної тканини, її якість дозволить створювати різноманітні образи. Варіантами носіння вироби можуть бути:

  • пов’язування косинкою на шиї;
  • використання в якості парео на пляжі;
  • зав’язування не головою;
  • кріплення на одному плечі.

Який би спосіб не обрала жінка, він теж матиме багато варіацій. Адже модні перетворення створюються завдяки легкості виробів. Їх сміливо можна презентувати романтичним і стильним дамам з різних приводів і навіть без них. Повітряну красу справжні жінки обов’язково оцінять!