Льняна

Фильтр

Підкреслити природний шарм жінки здатні аксесуари, в яких поєднуються екологічність, якість, ексклюзивність. Всі три компоненти ідеально гармоніюють в дизайнерських виробах колекції “Льняна” інтернет-магазину ОLIZ.

Колекція “Льняна” – натуральна краса

Елегантні аксесуари серії об’єднує популярний натуральний матеріал – льон. Він приємний на дотик, комфортний в носінні і екологічно чистий. Для багатьох представниць прекрасної статі саме останній критерій є пріоритетним. Матова текстура тканини служить відмінною канвою для декору виробів. Це палантини прямокутної форми, які зручно носити в безлічі варіантів:

  • як прикраса до сукні, костюму;
  • в якості головного убору;
  • як шарф до демісезонного одязі;
  • як елемент перетворення ділового образу в вечірній.

Аксесуари колекції привертають вишуканістю, колористикою малюнка. Наприклад, виграшно виглядає волошковий з білим візерунок на темно-синьому тлі палантини. Це стильний і оригінальний варіант петриківського роспісі- класики народної творчості. Рожева абстракція не менше приваблива завдяки тонкому поєднанню відтінків і контрасту у вигляді чорних елементів. Вишукана колористика льону – “родзинка” колекції.

Кому сподобається

Оригінальні палантини обов’язково припадуть до душі дамам з тонким смаком, аматоркам народної творчості і натуральності у всьому. Вони будуть до речі творчим особистостям, здатним придумувати оригінальні варіанти носіння таких прикрас.
В якості подарунка замовити лляної атрибут можна до дня ангела і ювілею, в честь підвищення по службі і до сімейного торжества, на день святого Валентина. Гідно оцінять вироби жінки, для яких важливо мати ексклюзивний і якісний аксесуар.