Безмежна

Фильтр

Твіллі “Безмежна любов”

1 850,00

Хустка “Безмежна любов”

2 900,004 200,00

Хустка “Чари без меж”

2 900,004 200,00

Хустка “Безмежна ніжність”

2 900,004 200,00

Хустка “Золота безмежність”

2 900,004 200,00

Хустка “За межами Всесвіту”

2 900,004 200,00

Кожній представниці прекрасної статі властиво вибирати аксесуари, що підкреслюють красу вбрання, індивідуальність і стиль. Підібрати відповідні вироби можна з дизайнерської колекції “Безмежна” інтернет-магазину OLIZ.

Колекція “Безмежна” – світ чарівності і краси

Сила краси – це світ без кордонів, в якому панує витонченість, стиль, шик і якість. Вироби колекції “Безмежна” гармонійно поєднують ці особливості. В її створенні використовувався виключно натуральний шовк високої якості – ніжний, елегантний і жіночний. Він прекрасно поєднується з іншими матеріалами. В цьому і полягає універсальність шовку.

Особливістю колекції є квітково-рослинний декор. При цьому дизайн виконаний в одній відтінку гамі і чудово гармоніює з основним кольором виробів. Наприклад, сірий малюнок стильно виглядає на тлі ніжно-помаранчевого хустки, волошковий – на червоному, пісочний – на бузковому. Кольорові тандеми майстерно підібрані і відмінно поєднуються. Вироби представлені оригінальними твіллі і хустками. Серед них є яскраві, кардинально змінюють офісний наряд на вечірній. Можна вибрати і більш стримані колірні рішення, ніжні аксесуари. Гідність хусток в тому, що вони лягають м’яко і природно. Використовувати їх можна різними способами:

  • традиційно зав’язувати вузлом;
  • скручувати джгутом і викладати на плечах;
  • носити з брошкою на одному плечі;
  • зав’язувати або вплітати у волосся.

Щоразу варіант носіння аксесуара можна міняти, фантазуючи.

Кому підійдуть вироби?

Всі вони виграшно підкреслять смак власниці, її шарм і стильність. Наприклад, червоно-синій твіллі можна носити з брюками класичного крою, вигідно підкреслюючи талію, або з пурпурової сумкою. Піщано-фіолетовий хустку підійде до блідо-рожевого поряд. Дами зі смаком, оглядаючи вироби, завжди зможуть вибрати з асортименту то, що підійде до наявного гардеробу.
З колекції “Безмежна” можна підібрати шикарний презент:

  • до Дня Закоханих;
  • на ювілей;
  • іменини;
  • річницю весілля.

Аксесуари для весняно-літнього одягу задовольнять смаки молодих елегантних леді і жінок старшого віку, шанувальниць класичного і романтичного стилю.
Отже, асортимент колекції покликаний зачаровувати й заворожувати. Це стиль і якість, безмежний простір для експериментів і творчості!