Оплата

Способи оплати по Україні:

ГОТІВКОЮ КУР’ЄРУ

Оплатити готівкою ви можете при отриманні замовлення з адресною доставкою (тільки для доставки по Києву). Перед здійсненням оплати, будь ласка, перевірте цілісність упаковки, а також відповідність товару вашому замовленню.

Ви сплачуєте тільки вартість покупки, доставка – безкоштовна!

БАНКІВСЬКОЮ КАРТКОЮ НА САЙТІ

Ви можете оплатити замовлення будь-банківською карткою Visa або Mastercard. Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин OLIZ не отримує і не зберігає дані Вашої картки.

ПЕРЕКАЗ НА КАРТУ ПРИВАТБАНКА

Ви можете зробити переказ за ваше замовлення в будь-якому відділенні ПриватБанка (каса, термінал самообслуговування) або через систему Приват24 з комп’ютера або мобільного пристрою. Після оформлення замовлення на вказаний вами номер телефону та електронну адресу прийде смс і лист з реквізитами карти, на яку необхідно здійснити переказ. Звертаємо вашу увагу, що обробка вашого замовлення почнеться після надходження оплати.

ПІСЛЯПЛАТА

Ви завжди можете оплатити замовлення при отриманні у вашому відділенні Нової Пошти. Звертаємо вашу увагу, що при оформленні замовлення зі способом оплати “післяплата”, стягується комісія в розмірі 2% від суми замовлення + 20 грн.

 

Для оплати з інших країн світу можна скористатись:

  • PayPal,
  • Міжнародною системою грошових переказів SWIFT – BIC,
  • Cистемою грошових переказів Western Union.